Mulčovanie

Undefined
Mulčovače


 
Mulčovač DAKR Tekton sa používajú nielen pre kosenie lúk a záhrad pri chalupách a rodinných domov, ale aj tam, kde je nutné každý deň kosiť trávu pre hospodárske zvieratá. Sú vhodné pre rovinné a mierne svahovité pozemky. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchému ovládaniu vyniknú najmä tam, kde je množstvo stromčekov, obrubníkov, záhonov atď Hlavnou prednosťou TEKTONE je ich originálna konštrukcia v spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonom. Viac info.
Mulčovač DAKR TEKTON ENDURO Najvýkonnejší stroj z radu Tekton s profi motorom , liatinovou vložkou valca , olejovým čerpadlom a filtrom vhodný aj pre komunálne služby a profesionálne záhradníkov . Samotná liatinová vložka predlžuje životnosť motora na dvojnásobok a životnosť ďalej zvyšuje to , že filter zachytí prevažnú väčšinu mechanických nečistôt a motor je mazaný čistejším olejom . Viac info.
DAKR TEKTON GCV160 + mulčovač Mulčovač Tekton GCV 160 vhodná na mulčovanie a kosenie vysokej trávy 4-taktný, vzduchom chladený zážihový motor Honda GCV 160 ventilový rozvod OHC ( Overhead Camshaft ) mazanie motora rozstrekom hliníková vložka motora ručné štartovanie motora pomocou štartovacej šnúry delená náprava s funkciou vypnutej uzávierky pri použití stroja bez pojazdu umožňuje jednoduché manévrovanie a pohodlné otáčanie na mieste pevná náprava pri použití stroja s pojazdom uľahčuje priame vedenie stroja bezpečnostná brzda pre rýchle zastavenie žacieho nástroja výškovo nastaviteľné riadidlá v 4 polohách s antivibračným návlekom sklopné riadidlá pre jednoduchý transport a uskladnenie 2-rýchlostný pojazd rýchlostné stupne – 2,3 , 3,0 km/hod 8″ fúkané kolesá so šípovým vzorom doporučená plocha kosenia do 10.000 m². Viac info.


Mulčovač DAKR Tekton GCV 190 sa používajú nielen pre kosenie lúk a záhrad pri chalupách a rodinných domov, ale aj tam, kde je nutné každý deň kosiť trávu pre hospodárske zvieratá. Sú vhodné pre rovinné a mierne svahovité pozemky. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchému ovládaniu vyniknú najmä tam, kde je množstvo stromčekov, obrubníkov, záhonov atď Hlavnou prednosťou TEKTONE je ich originálna konštrukcia v spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonom. Viac info.
DAKR Tekton Mun Mulcovaci adapter mulčovací adaptér Tekton Muni od českej firmy Dakr slúži na kosenie neudržiavaných pozemkov, kde rozdrvená pokosená trávna hmota ostáva ležať na strnisku skelet žacej jednotky vyrobený z nerezovej ocele centrálne 7-polohové nastavenie výšky kosenia pomocou ručnej páky vhodný na pripojenie k stavebnicovému systému Tekton od českej firmy Dakr. Viac info.
Mulčovač PANTER M70 Mulčovač slúži na kosenie neudržiavaných pozemkov. Kde sa pokosená tráva necháva ležať na strnisku. Vďaka pravidelnému striedaniu kosenia a mulčovania tak nedochádza k znehodnoteniu pozemku . Viac info.
DAKR MC 100 cepákový mulčovač viac info.
DAKR M 121 Dvojnozovy mulcovac viac info.